Produkcija

Produkcija

Koka dekoratīvo elementu un mēbeļu sortiments ir veidots tā, lai īstenotu visas Jūsu vēlmes pagalma iekārtošanai – koka bruģis, lapenes, dārza mēbeles, sētas, puķu arkas, puķu podi, suņu būdas – viss, kas nepieciešams jauna, moderna pagalma labiekārtošanai.

SIA BYKO-LAT piedāvātās mēbeles ir impregnētas - kokmateriāli, kuri impregnēti, āra apstākļos kalpos ilgāk. Impregnācija palielina kokmateriāla izturību un pretestību pret mitrumu, puvuma sēni, koka struktūras bojājumiem no kaitēkļiem, tā neietekmē kokmateriāla svaru, izturību un citas fizikāli mehāniskās īpašības. Impregnētu kokmateriālu var izmantot terašu, lapeņu un sētu būvniecībā. Impregnācija tiek piedāvāta arī kā pakalpojums.

SIA BYKO-LAT ir ieguvis FSC starptautisko meža apsaimniekotāja sertifikātu - tas apliecina, ka uzņēmums sadarbojas tikai ar tiem mežu apsaimniekotājiem, kuri kokus iegūst un apstrādā videi draudzīgā veidā. Sertifikāts ir starptautiski atzīts un īpaši svarīgs darbojoties starptautiskajā tirgū. Arī Latvijas iedzīvotāji arvien biežāk apzinās videi draudzīga uzņēmuma nozīmi un izvēlas mēbeļu ražotājus ar FSC sertifikātu. Vairāk par sertifikātu lasiet šeit.